Buse Kolej Öğrencisi 1. Oldu

Anasayfa | Sayfalar | Buse Kolej Öğrencisi 1. Oldu

Zeynep Sultan Topraklı, Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulu Giriş Sınavında 998 kişi içinden oldu

Zeynep Sultan'ın annesi Hümeyra Topraklı'dan anı defterimize düşen notlar;

Kızım Zeynep Sultan Buse Kolej bünyesindeki anaokulunda 3 yaşında başlamış olup, ilk okulu burada tamamlamıştır. Allah'a şükür ki böyle bir kurumla kızımın eğitim hayatı şekillendi, kızım böyle bir yerde büyüdü. Zira okulun, öğretmenlerimizin kızıma kattıklarını anlatmak için kelimeler yetersiz kalır. Kuran-ı Kerim'i okuması, anlaması ve hayata geçirmesi ile girdiği her ortamda seçilen kızım, okuldan aldığı bu eğitimi her hali ve tavrı ile belli etmektedir.

Diğer derslerdeki başarısını çok şükür Kuran ışığında geliştirmiş, hep başarılı olmuştur.

Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulunun giriş sınavında 998 kişi içinden 1. olmuş, Tevfik İleri İmam Hatip Okulu'nda sınavı yetiştirememesine rağmen 13. olmuştur. Matematik, türkçe ve fen bilgisi sınavlarını yanlışsız cevaplamıştır. Zira, okula başladığında da her öğretmeni ilkokul eğitiminin çok iyi olduğunu vurgulamış ve tebrik etmiştir.

Ben de Buse Kolej bünyesinde çalışan tüm değerli çalışanlara ve kurucularına çok teşekkür ediyorum. Hakkınız ödenmez. Başarılarınızın devamını ve çocuklarımın da sizin gibi Allah yolunda iyi işler başarmasını dilerim

Saygılarımla, Hümeyra TOPRAKLI